معرفی پویش

پویش #عید_نو_عهد_نو

برای شرکت در پویش پست های خود را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها با هشتگ #عید_نو_عهد_نو پیرامون بیعت و یاری امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف منتشر و سپس لینک پست را به [دبیرخانه پویش] ارسال نمایید.

مراحل شرکت در پویش

  • تغییر تصویر پروفایل

    از قسمت [دانلودها] تصویر پروفایل دلخواه را انتخاب و تصویر پروفایل خود را به آن تغییر دهید.

  • ایجاد پست با هشتگ پویش

    یک پست در کانال یا صفحه خود در شبکه های اجتماعی با هشتگ #عید_نو_عهد_نو ایجاد و سپس لینک پست را از طریق [دبیرخانه پویش] برای ما ارسال نمایید. [محتوای آماده ویژه پست]

  • تقدیر از برگزیدگان

    پست های برگزیده در صفحه پویش به سایرین معرفی و به قید قرعه به 14 نفر از برگزیدگان جوایزی ارزشمند اهدا می گردد.

پخش ویدیو

همدلی مهمترین عامل برای ظهور

بیانیه پویش #عید_نو_عهد_نو

امام زمان (عج) در نامه‌ای به شیخ مفید(ره) فرمودند:
«اگر شیعیان ما (که خداوند توفیق طاعتشان دهد) در راه ایفای پیمانی که بر دوش دارند، همدل می‌شدند، میمنت ملاقات ما از ایشان به تاخیر نمی‌افتاد، و سعادت دیدار ما زودتر نصیب آنان می‌گشت، دیداری بر مبنای شناختی راستین و صداقتی از آنان نسبت به ما؛ علّت مخفی شدن ما از آنان چیزی نیست جز آن چه از کردار آنان به ما می‌رسد و ما توقع انجام این کارها را از آنان نداریم»

سال ۱۴۰۰ سراسر نشان از یار دارد، آغازش مهدوی و پایانش مهدوی است و می‌تواند سرآغازی برای یک زندگی واقعی باشد، امسال اتفاقات بزرگی در پیش است و آرزوی ما برای شما و همه مردم جهان یک چیز است، آزادی... بیایید امسال عهد ببندیم... عهدی برای همدلی، عهدی برای در کنار هم بودن، عهدی برای زندگی... بیایید زندگی را تجربه کنیم. سال نو مبارک.

تا الان 55182 عهد با امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بسته شده است!

     

برای کار صلوات شمار فعال بودن جاوا اسکریپت ضروریست.

چند رسانه ای

پست های پویش

حامیان پویش