سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى

ان‌شاءالله شما جوانان در بیت‌المقدس نماز خواهید خواند (امام خامنه ای / 16بهمن 1398)

پیش‌ثبت نام

خادم افتخاری مسجدالاقصی

روح اسلام با امید و پایان خوش برای انسانیت است. از دیدگاه قرآنی، این فرجام نیکو بسیار نزدیک است و تنها آنها که بی ایمان هستند  پایان خوش را دور و بعید می بینند ( إِنَّهُمْ يَرَوْنَهُ بَعِيداً وَ نَراهُ قَرِيباً – معارج/6).

در جهان‌بینی اسلامی، مژده به پیروزی (.. وَ فَتحٌ قَریب) – حتی در اوج ابتلائات و امتحانات- مکرراً تاکید شده است. انگار که باید در هر زمان نگاهمان و تدبیرمان و البته برنامه‌ریزی‌های ما مبتنی بر رخدادهای مبارک و گشایش و پیروزی‌ها در آینده بسیار نزدیک باشد. حتی اگر فتح و فرج به علل مختلف(ضعف در اداء تکلیف یا عدم مهیا شدن زمینه ها و یا ابتلا و یا عقاب) به تاخیر افتد.
یکی از تجربیات شیرین وعده صادق الهی، مشاهده نابودی تدریجی هیمنه پوشالی صهیونیسم جهانی است. در سالهای اخیر، وعده پیروزی مبارزان فلسطینی و غلبه بر صهیونیسم روز به روز به تحقق محسوس‌تر می‌شود. طوفان الاقصی شاهدی است بر سخنان رهبر حکیم ما که: رژیم غاصب رفتنی است و ان‌شاءالله جوانان در بیت‌المقدس نماز خواهند خواند.

اکنون ما خود را مهیای دنیای پساصهیونیسم می‌کنیم و مسجد مقدس جمکران بعنوان مسجد طراز، پایگاهی است برای تدبیر آن دوران شیرین و پیش‌نما سازی دنیای زیبای بدون اسرائیل.
دل بسته ایم که به فضل الهی و در آینده نه چندان دور، مدیریت قبله اول مسلمین به دست مسلمانان فلسطینی خواهد افتاد و خیل عظیم مسلمانان از سراسرجهان به زیارت آن زمین مقدس خواهند شتافت، افتخار خدمت به ایشان، آرزوی هر مسلمانی است. باشد که در معیّت صاحبان اصلی فلسطین و خادمان قدس شریف، این شرف و منزلت نصیب مشتاقانش شود.

 

تمام حقوق این وبگاه متعلق به مسجد مقدس جمکران است.